Уважно вивчіть нижчевикладені Умови даного сайту до початку його використання. Якщо Користувач не згоден з умовами - покиньте цей сайт.

Загальні положення
Використання Сайту kenguru.net.ua обмежується в межах його функціональних можливостей і обумовлений даними Умовами. Використовуючи Сайт kenguru.net.ua будь-яким способом і в будь-якій формі Користувач підтверджує, що ознайомився з цими умовами повністю до початку використання. Сайт kenguru.net.ua дозволяє Користувачам Сайту переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для некомерційного використання, зобов'язуючись не порушувати авторські права.

Відмова від відповідальності
На всі представлені матеріали Сайт kenguru.net.ua не гарантує точності і повної інформації. Без попереднього повідомлення Сайт kenguru.net.ua може в будь-який момент змінювати ціни, фото або опис товарів. Якщо надана інформація на Сайті kenguru.net застаріла, Сайт kenguru.net не зобов'язаний оновлювати її.

Реєстрація та зворотний зв'язок
При реєстрації на сайті Ви підтверджуєте свою згоду на надання достовірної інформації та контактів про себе. Зареєстрований Користувач сам несе відповідальність за безпеку або втрату свого логіна і пароля.
Залишаючи відгуки або питання на сайті, Користувач зобов'язується розміщувати тільки інформацію, що не порушує чинне законодавство України. Сайт kenguru.net.ua може видаляти повідомлення або коментарі користувача, не повідомляючи його при цьому.

Використання персональних даних

При відвідуванні сайту Кенгуру (докладніше про захист і обробці персональних даних) у нас застосовуються технології для збору і зберігання інформації - це може включати в себе одну запис куки або декількох, або анонімних ідентифікаторів. Ми не використовуємо куки і анонімні ідентифікатори в рекламні послуги.